Internát 2 Hodnotení

Ubytovanie A
Vybavenie B
Sledovať Přidat hodnocení Neaktuálny údaj

Internát Boženy Němcovej sa skladá zo 4 blokov z toho 3 (B,C,D) slúžia pre študentov. Vstup do ako aj spojovacia chodba a jedáleň prešli rekonštrukciou a vyhovujú všetkým normám. Bližší popis jednotlivých blokov:

Blok B
Na tomto bloku sa nachádzajú študentské dvojpostelove izby- chlapci.
Nové spoločné sociálne zariadenie a sprchy.
Zrekonštruované balkóny a prízemie.
V prízemí sa nachádzajú učebne TUKE.
Nevýhodou bloku je jeho orientácia pri ceste a električkovej trati.

Blok C
Na tomto bloku sa nachádzajú študentské štvorposteľové izby- dievčatá.
Izba obsahuje 2 miestnosti a sociálne zariadenie.
Sprchy sa nachádzajú na každom podlaží ako aj spoločná kuchynka.
V prízemí bloku sa nachádza práčovňa a sušiareň.
Na treťom poschodí sa nachádza študovňa a pod ňou IKT miestnosť.

Blok D
Na tomto bloku sa nachádzajú študentské dvojposteľové izby- chlapci.
Blok má bezbariérový prístup ako aj sociálne zariadenie a sprchu.
Na jednotlivých poschodiach sú učebne TUKE -jazyky.
Blok má najnovšie sprchy a sociálne zariadenie.

Dvojposteľová izba B,D Blok - Muži: Štandardná výbava izby 1 stôl, 2 stoličky, 2 skrine, 1 botník a 2 postele s policami viac foto. Každá izba má špeciálnu zásuvku na pripojenie počítača 230 V / 50Hz. Taktiež aj 2 zásuvky RJ45- pripojenie na internet. Študenti si počas roka môžu premiestniť nábytok, ale pri od ubytovaní musia dať izbu do pôvodeného stave. Taktiež si môžete izbu vymaľovať. A k maľovaniu vám ubytovacie oddelenie poskytne základný biely Primalex a maliarske potreby.

Štvorposťelová izba C-Blok - Ženy: Izba je rozdelená na 3 časti. Sociálne zariadenie – záchod  + umývadlo, Obytná časť – štandardne obsahuje stôl 4 stoličky a 4 postele s policami + príslušné nočné stolíky. Kuchynská časť obsahuje 4 skrine menší stôl. Izba má 4 zásuvky RJ45 pripojenie na internet.

Ferko Študent

pred 3 mesiacmi

Atribúty   B A B

CELKOVÉ HODNOTENIE B Zariadenia izieb sú postačujúce, každý má svoj osobný priestor. Dievčenské izby sú naozaj nadštandardné, každý rok sa prerábajú izby, v ktorých sa nachádza všetko potrebné. Na internáte sú rôzne kluby, ktoré sa starajú o chod a zábavu na internáte.

Boženy Němcovej 1, 040 01 Košice

Tel. č.: +421 55 602 5838