Internát 0 Hodnotení

Ubytovanie 0
Vybavenie 0
Sledovať Přidat hodnocení Neaktuálny údaj

Internát Jedlíkova 9 patrí medzi najväčšie internáty Technickej univerzity v Košiciach s ubytovacou kapacitou 1316 miest.

študentské ubytovanie:

Je bunkového typu – 2 dvojposteľové izby s predsieňou s vlastným sociálnym zariadením a chladničkou. (Jedna 2-posteľová izba obsahuje: 2 postele s periňáčom, vankúšom a paplónom, 2 nočné stolíky, 1 veľký pracovný stôl, 2 stoličky, 1-2 police, 1 knihovňa, 2 vstavané skrine v predsieni. )

Hosťovské ubytovanie:

kapacita 24 miest, bunkového typu  (2 dvojposteľové izby s predsieňou, v ktorej je menší kuchynský kút, chladnička, rýchlovarná kanvica, rádio, wc, kúpeľňa so sprchovacím kútom a fénom. Izba obsahuje 2 postele s posteľným prádlom, 2 nočné stolíky, 1 skriňu, 2 kožené kreslá, skrinku s TV, wifi)

Kapacita:

1316 lôžok, systém ubytovania – bunkový: 1 bunka = dve 2 - posteľové izby so štandardtným ubytovaním, kúpeľňa, WC a chladnička.

Ostatné služby:

• 3D projekčná miestnosť