Internát 2 Hodnotení

Ubytovanie B
Vybavenie B
Sledovať Přidat hodnocení Neaktuálny údaj

Študentský domov má ubytovania v dvoch päť poschodových blokoch, každý s dvoma výťahmi,  prepojených spoločným spojovacím vestibulom.

Na každej chodbe sa nachádza kuchynka vybavená dvojplatničkou, mikrovlnkou. Veľkým plusom pre náš internát je, že každá bunka má svoje vlastné WC, kúpeľňu, chladničku, ďalším bonusom je balkón v každej bunke východom z jednej izby. O našom internáte sa hovorí, že študenti majú u nás väčší kľud na učenie a ďalšou vymoženosťou  je altánok, ktorý je naprojektovaný zhotovený z dreva vlastnoručne našimi šikovnými študentmi . Kapacitne sme v porovnaní s ostatnými ŠD TUKE jedným z najmenších. Myslíme si, že to môže byť výhodou, pocit z bývania navodzuje akoby rodinné prostredie. Tento internát je špecifický tým, že bývajú u nás manželské páry aj s deťmi, zahraniční študenti – ideálna možnosť komunikácie a  nadväzovanie priateľstva mladých ľudí z celého sveta, výmenné pobyty ERASMUS, IAESTE a všetky stupne TUKE to zn. študenti, ktorí študujú BC., ING., PHD.

Študentské ubytovanie:

Systém ubytovania je bunkový, to znamená, že v bunke sa nachádzajú dve dvojposteľové izby. V jednej izbe sa nachádzajú 2 nočné stolíky, 2 váľandy s úložným priestorom, 2 ks paplónov a 2 vankúše, 1 veľký stôl, 2 stoličky, 1 skrinka. Do bunky sa  vchádza cez vstupnú spoločnú chodbu vybavenú vstavanými skriňami, chladničkou a samostatnou kúpeľnou a WC. Každá bunka má balkón, na ktorý je prístup z jednej izby.

Hosťovské ubytovanie:

Máme 3 hosťovské izby. Dve bunky predstavujú ubytovanie pre 4 osoby, a jedna bunka je pre dve osoby. Od študentskej izby sa odlišuje tým, že je vybavená elektrickými spotrebičmi, a to televízorom, rádiom, mikrovlnnou rúrou, rýchlo varnou kanvicou, chladničkou a samozrejmosťou je wifi, ktoré je už v cene ubytovania.

Kapacita:

384 lôžok, systém ubytovania: bunkový – 1 bunka = dve 2 – posteľové izby so štandardtným zariadením, WC, kúpeľňou a chladničkou

Ostatné služby:

• študovne vybavené wifi
  • posilňovňa a fitnes
  • relax miestnosť
  • herňa pre deti
  • multifunkčná miestnosť : bar, klubové kino
  • práčovne, sušiarne
  • PC klub
  • vo veľkom vestibule možnosť hry pingpongu
  • stojany na bicykle