Internát 0 Hodnotení

Ubytovanie 0
Vybavenie 0
Sledovať Přidat hodnocení Neaktuálny údaj

Študentský domov Lafranconi je situovaný v objekte Fakulty telesnej výchovy a športu a na základe toho je profilovaný ako súčasť realizácie študijných programov s priamym prepojením na športový areál, ktorý plní funkciu praktickej výuky. Študentský domov je účelovým zariadením Univerzity Komenského v Bratislave a plní úlohu ubytovacieho, sociálneho a výchovného zariadenia. Jeho poslaním je poskytovať ubytovanie študentom, ktorí študujú na Fakulte telesnej výchovy a športu. 189 študentov tu nachádza ubytovanie v príjemných izbách s výhľadom na krásny Dunaj a prírodu okolo. K dispozícii je aj 5 hosťovských izeb s 14 lôžkami, ktoré využívajú hlavne športovci prichádzajúci do nášho mesta.

Nábr. arm.gen. L.Svobodu 4298/9, 811 02 Bratislava

Tel. č.: +421 2 206 69 918