Internát 3 Hodnotení

trewille Študent

pred 6 mesiacmi

Atribúty   B A B

CELKOVÉ HODNOTENIE B Skvelé vybavenie, vlastná kúpeľňa pre každú izbu, vybavené kuchynky, skvela klubovna s pohodlnymi gaučami a klavirom, fitko s pimpongom (stroje trochu postarsie, ale lepsie ako nič). Budova ma 15 rokov a zacina na nej vidiet, ze by potrebovala pomaly zacat s vymenou niektorych casti vybavenia, napr.: niektorych vylezanych madracov, a tak... momentalne sa nanovo maluju izby aj interiér. Pristup k vlastnej jedalni, kde od pondelka do piatka vozia obedy z Mlynov, kazdy vecer a rano biblicke stisenia, v nedelu vecerne Sluzby Božie v budove fakulty, ktora je v jedom komplexe s intrakom. Prijemne prostredie, len trochu bokom od hlanych tahov. K najblizsej zastavke tak 5 minut sviezim krokom do kopca, k budove RTVS tak 15 minut (dole kopcom), teda len na skok do Mlynskej doliny aj peso. Najbližší obchod 2 min.

Bartókova 8, 811 02 Bratislava

Tel. č.: +421 02 20667 101