Catwoman Študent

Atribúty   FX FX FX

CELKOVÉ HODNOTENIE FX Pokrikovanie po studentoch, osobna zaujatost a neobjektivne hodnotenie, stredoskolske maniere ucitelov su beznou praxou na cviceniach na viacerych predmetoch, neuplne a chybne skripta, medzery v teoretickej odbornosti, ratanie prikladov sa bez kontroly zo specialneho zosita nezaobide, na prednaskach je lepsie sa nepytat a pristup typu nemam cas, resp. len pre vyvolenych tiez nepatri na VS, umela snaha pouzivania odbornych terminov aj tam kde sa to nehodi sposobuje chaos v prenesenom texte pekny den

Noname Absolvent

CELKOVÉ HODNOTENIE A Toto je akože top. Naozaj ľudská, chápavá,dobre vysvetlí ( keď treba aj opakovane), vyjde v ústrety. Jedinú chybu má a to je predmet , ktorý učí (a mňa ničí).