Cherry Študent

CELKOVÉ HODNOTENIE A ako som už raz spomenula pán profesor je v skratke jedno najkvalitnejších telies umenia v Prešove, a vôbec v celej krajine, také naše zlato do ktorého vsadil a stále dopĺňa rôznorodé cenné drahé kovy, kamienky, -diamanty v podobe drámy ,prózy, vytesané literárnym či divadelným umením jeho ŽIVOTA ...nie, neučil ma tento človek nič, stačilo mi pozorne počúvať-sledovať-byť na konferencii dňa 19.9.'13, obraz sa začal utvárať v myšlienkach vedomia nevedomosti vyplývajúcej z opodstatnení, ktoré tu a teraz ani prinajmenšom nie sú podstatné. :) Veľa síl želám ako aj nových projektov a diel umenia !