Marcela Beláková Študent

pred 1 rokom

CELKOVÉ HODNOTENIE A Top profesorka. Vždy pripravená, skvelý, zrozumiteľný a pútavý prejav, zakaždým ochotná pomôcť a vysvetliť (kľudne aj niekoľko krát), dobre naladená, hodiny boli poučné a nedalo sa z nich niečo nezobrať. Chodiaca perfekcionistka, ktorá by mala a pre mňa vzorom medzi profesormi. Viac takýchto nadmieru vzdelaných a humánnych ľudí na vysokých školách! Zo začiatku sa mohla zdať trošku prísna, ale keď svojich študentov spozná, je veľmi priateľská a je radosť chodiť na jej hodiny. Je to inšpiratívna žena!

weird Študent

CELKOVÉ HODNOTENIE A Veľmi milá, všetko vysvetlí pokojne aj po slovensky, len aby sme tomu pochopili. Veľmi energická, vždy pomôže s čímkoľvek. Nebojí sa nikoho a ničoho a je spravodlivá.