inquisitor Študent

Atribúty   D A C

CELKOVÉ HODNOTENIE C Je skvelé mať takého profesora na fakulte. Pre mnohých ľudí sú jeho prednášky nezaujímavé, ale pre človeka, ktorého to naozaj zaujíma sú jeho prednášky asi najlepšie na fakulte v mojom odbore. Vyzná sa v tom, čo prednáša, neraz som sa ho pýtal a dokázal mi odpovedať. Čo mi na ňom vadí je taká apatia voči študentom, chápem, že je si vedomý toho, že mnohých z nich to veľmi nezaujíma, ale predsa by sa mal snažiť prebudiť ducha filozofie v študentoch. Skvelý profesor.