dramaqueen Študent

pred 1 rokom

Atribúty   E E D

CELKOVÉ HODNOTENIE E Zlý človek to určite nie je, dokáže vyjsť v ústrety, no vyžaduje od študentov viac než je pre nich zvládnuteľné a mnohí u neho neuspejú. Nemá rád ak sú študenti nepripravení a zbytočne vravia hlúposti... Hodiny neboli pútavé, no kvôli tomu, že je veľmi svojský a má vtipné komentáre, boli prednášky, či semináre aspoň zábavné.

weird Študent

Atribúty   D C D

CELKOVÉ HODNOTENIE D Je postrachom študentov všetkých ročníkov kvôli kvantu učiva a náročným skúškam. Na druhej strane je to veľmi milý človek a dokáže vyjsť v ústrety, len mu chvíľu treba dať šancu.