Digital Študent

CELKOVÉ HODNOTENIE A pán Strémy rád vedie prednášky v uvoľnenej atmosfére a vedie študentov aj k aktívnemu počúvaniu. Cvičenia sú skôr o samostatnej práci čo je niekedy na škodu a dalo by sa zo študentov vyťažiť viac. Celkovo je to učiteľ na úrovni a pri splnení jeho štandardov si z hodín študenti veľa odnesú.

studentMTF Študent

CELKOVÉ HODNOTENIE A Hodnotím na základe predmetu PLA na MTF: - učiteľ a človek ktorý vie čo robí - empatický k študentom a zároveň so striktnými a zmysluplnými požiadavkami aké by na VŠ mali byť - dokáže naučiť, motivovať aj inšpirovať - často krát veľmi pracovne vyťažený a preto nie vždy na 100% pripravený, ale aj napriek tomu je ďaleko nad ostatnými kolegami a len málo kto sa vyrovná jeho profesionalite