Akadémia médií - Vysoká škola mediálnej a marketingovej komunikácie v Bratislave AM
Vysoká škola 1 Hodnotení

Bratislava, Zámocká 34

Učitelia 0
Internáty 0
Čierne body 0
Sledovať Neaktuálny údaj

Nápad založiť súkromnú mediálnu školu sa zrodil na pôde Slovenského syndikátu novinárov v lete 2006. Už o rok získala AKADÉMIA MÉDIÍ, odborná vysoká škola mediálnej a marketingovej komunikácie v Bratislave (AM) akreditáciu pre dva bakalárske študijné programy – Mediálna komunikácia a Marketingová komunikácia. Prvým študentom otvorila brány po udelení štátneho súhlasu v októbri 2011. Postupne pribudla akreditácia v magisterskom študijnom programe Mediálne štúdiá a rovnako právo vykonávať rigorózne konanie. Študijné programy a obsah predmetov boli vždy vytvárané a vyučované nielen významnými akademickými osobnosťami z oblasti mediálneho výskumu, ale aj uznávanými odborníkmi z praxe. V júni 2016 vstúpil do AM renomovaný strategický investor, čo predznamenalo novú etapu vo fungovaní školy – svieže nápady, budovanie špičkového technického zázemia ako i presídlenie do reprezentatívnych priestorov na Zámockej 34 v Bratislave.

Zámocká 34, 811 01 Bratislava

Tel. č..: +421 2 526 228 41