MorticiaAdams Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 1 mesiacom

Atribúty   B A C

CELKOVÉ HODNOTENIE B Na začiatku to bolo veľmi náročné prísť vyučujucej na chuť, chodili sme na hodiny so strachom, dostali sme nie velmi pozitívne "prednášky" k našim vedomostiam.. Ale musim potvrdiť že keď skupina pracuje, pripravuje sa a ukáže snahu, všetko sa zmenilo... hodiny prebiehaju plynule, ak potrebujeme máme veci vysvetlené aj dvakrát, aký príatup dàme taky sa nam vráti.. celý druhý semester už nevoli tieto hodiny strašiakom. Na učebnicu quirka mám iba pozitívny nazor, je prehľadná, dobre sa z nej uči, ale to všetko si vyžaduje posedieť nad tým a venovať tomu čas. Je to náročné, no keď mà študent snahu a chuť, nie je problem predmet úspešne absolvovať a mať s vyučujúcou dobrý vzťah a problem vyjsť si v ústrety.

Katarína Krigovská Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 2 mesiacmi

Atribúty   A A B

CELKOVÉ HODNOTENIE A Prednášky ma bavili, vedel ich vždy dobre podať, či už vďaka svojmu humornému repertoáru, vďaka ktorému sme sa viac naučili než aby nám len prednášal, alebo aj vďaka osobným skúsenostiam s týmto predmetom. Mimo prednášok sa vedel zastaviť a porozprávať sa, takže za mňa super :)

Katarína Krigovská Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 2 mesiacmi

Atribúty   A A A

CELKOVÉ HODNOTENIE A Mala som tú česť chodiť na prednášky pána Dancáka tento semester a musím povedať, že jeho prístup bol priam nadštandardný, jeho výklad a diskusie som si nesmierne užívala a odniesla si mnoho poznatkov aj miernu zmenu životného postoja, čo ma milo prekvapilo :) Ak by sa mi ešte naskytla príležitosť, určite by som neváhala a znova si zapísala nejaký jeho predmet. Úžasný profesor a ešte úžasnejší človek.

Zobraziť všetko