Patrícia Durecová Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 10 mesiacmi

Atribúty   A A A

CELKOVÉ HODNOTENIE A Pán doktor Burák touto cestou by som sa Vám chcela veľmi pekne poďakovať za Vašu pomoc pri písaní bakalárskej práce. Ďakujem Vám za Váš čas ktorý ste bol ochotný mi venovať, za Vaše rýchle reagovanie na emaily a Vaše odborné rady a postrehy mi veľmi pomohli pri písaní. Želám Vám veľa úspechov vo Vašej výnimočnej práci.

Natália Kováčová Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 1 rokom

Atribúty   A A A

CELKOVÉ HODNOTENIE A Pán Burák, touto cestou by som sa chcela poďakovať za trpezlivosť a odbornú spoluprácu pri písaní diplomovej práce. Veľmi sa mi páčila už Vaša prednáška Daňovníctvo na bakalárskom štúdiu. Vaše články sa mi páčia, sú priame, trefné a písané pre mňa príjemným a zrozumiteľným spôsobom. Do budúcna Vám prajem veľa úspechov.

Adriana Mogyoródiová Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 1 rokom

Atribúty   A A A

CELKOVÉ HODNOTENIE A Pán Burák, chcela by som sa Vám touto cestou z celého srdca poďakovať za všetky Vaše cenné rady a usmernenia k mojej bakalárskej práci. Chcem sa poďakovať za Vašu spoluprácu a aj Vaše promptné reagovanie na moje e-maily, ktoré malo veľkú zásluhu na tom, aby mohla byť moja bakalárska práca odovzdaná včas. O Vašej odbornosti a profesionalite som sa presvedčila už na prednáške, ktorú sme mali s Vami na škole a tento môj názor sa len potvrdil a viac vystupňoval počas spolupráce s Vami na bakalárskej práci a pri čítaní kníh, ktorých ste autorom. Prajem Vám všetko dobré a želám veľa úspechov.

Žaneta Balcarová Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 2 rokmi

Atribúty   A A A

CELKOVÉ HODNOTENIE A Chcem sa vám poďakovať za vysoko odborný prístup. Vaše rady, odporúčania a usmernenia mi veľmi pomohli pri písaní BP. Môžem len potvrdiť Vašu povesť odborníka v oblasti ekonómie a daňovníctva. Tešilo ma, že som mohla s Vami spolupracovať. Ďakujem. Prajem Vám veľa úspechov.

Zobraziť všetko