ada199 Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 3 mesiacmi

Atribúty   C A C

CELKOVÉ HODNOTENIE B Na prvy pohlad sa zlaknete a myslite si ze letite zo skoly pretože jeho predmety su tazke a jeho kamenna tvar naznacuje ze neprejdete. Ale opak je pravdou, aj ked je prisny tak myslim že bol v celku fajn vyucujuci. Samozrejme musis makat a ucit sa ale da sa to zvladnut. Na započtoch boli presne veci z cviceni takže ta nic neprekvapi. Jedine co by som vytkla ze nechcel ratat priklady na tabulu. Ratali sme ich sami alebo vo dvojiciach a on nam len kontroloval vysledok, takze ak bol moj vysledok nespravny musela som si to dodatocne opísat od ineho spoluziaka.

ada199 Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 3 mesiacmi

Atribúty   A A A

CELKOVÉ HODNOTENIE A Jeden skvelý človek. Veľký odborník a vyborny vyucujuci. Cvika super, započty super, skusky super. Má vždy pripravene materialy prezentacie, aj pripravene priklady na cvicenia ktore vam v dostatocnom predstihu posle. Vzdy nanho s usmevom spominam, mala som to stastie mat ho aj v komisii na statniciach a ten pokoj co z neho vyzaruje vam pomoze zvladnut ten obrovsky stres ked sedite pred komisiou.

ada199 Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 3 mesiacmi

Atribúty   B A D

CELKOVÉ HODNOTENIE B Matematikár, velmi prísny taký svojský, treba si nanho zvyknut. Započty su unho dost tažke na matike, na finančnej matike to uz bolo lepsie asi aj preto že to ucivo je o trochu lahsie...k studentom sa sprava dobre... ale ak to nevies neprejdes...

Zobraziť všetko